Покана за прес-конференција

Покана за прес-конференција

Ракометната федерација на Македонија Ве поканува на прес-конференција на која официјално ке се промовира соработката помеѓу Халкбанк и Ракометната Федерација на Македонија.

Прес-конференцијата ке се одржи во Бизнис Центарот на Халкбанк, на улица “Јордан Мијалков” бр.8, Скопје (во близина на Мала Станица) во 12:00 часот.

 

ПОКАНА ЗА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦИЈА.

Сподели:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Останати вести

Информација за медиуми

Почитувани, Ракометна Федерација на Македонија (РФМ) работи, постапува и одлучува единствено согласно утврдените

Информација

Почитувани, Ве информираме Управниот Одбор на Ракометната Федерација на Македонија, согласно Член 35,