МОДУЛ 1 – Список на кандидати и распоред на предавања

МОДУЛ 1 – Список на кандидати и распоред на предавања

На 8 и 9 ноември во хотелот „Истатов“ во Дојран ќе се одржи МОДУЛ 1 втор дел, за кандидатите што успешно го минаа првиот дел.

СПИСОК НА КАНДИДАТИ

РАСПОРЕД НА ПРЕДАВАЊА

Сподели:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Останати вести

Информација за медиуми

Почитувани, Ракометна Федерација на Македонија (РФМ) работи, постапува и одлучува единствено согласно утврдените

Информација

Почитувани, Ве информираме Управниот Одбор на Ракометната Федерација на Македонија, согласно Член 35,