Фото: Тренинг на сениорите во Битола

Фото: Тренинг на сениорите во Битола

trening bitola trening bitola2 trening bitola3 trening bitola4

ФОТО: Гол.мк

Сподели:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Останати вести

Информација за медиуми

Почитувани, Ракометна Федерација на Македонија (РФМ) работи, постапува и одлучува единствено согласно утврдените

Информација

Почитувани, Ве информираме Управниот Одбор на Ракометната Федерација на Македонија, согласно Член 35,