Билети за мечот Македонија – Швајцарија

Билети за мечот Македонија – Швајцарија

Сите заинтересирани кои сакаат да го гледаат натпреварот меѓу репрезентациите на Македонија и Швајцарија денеска од 17,45 минути билети може да купат на билетарницата на СЦ „Борис Трајковски“.

Останат е уште едреден број на слободни влезници, а цената е 100 и 200 денари во зависност од трибината.

Натпреварот е прв од квалификациите за ЕП 2016 година во Полска.

Сподели:
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Останати вести

Информација за медиуми

Почитувани, Ракометна Федерација на Македонија (РФМ) работи, постапува и одлучува единствено согласно утврдените

Информација

Почитувани, Ве информираме Управниот Одбор на Ракометната Федерација на Македонија, согласно Член 35,