септември 28, 2016

Список на Женска сениорска репрезентација за ЕХФ недела (03.10-09.10.2016)

Селекторот на Женската сениорска репрезентација на Македонија, Симе Симовски, го објави списокот на ракометарки повикани за подготовките во рамки на ЕХФ неделата (03.10-09.10.2016) за квалификациските

Прочитај повеќе